بنده تحصیلات عالی در علوم پایه پزشکی دارم و آدم معتقدی هستم. چند وقت پیش خوابی دیدم و تصمیم گرفتم در زمینه ی ادیان مختلف مطالعه داشته باشم. راهنماییم کنید که از کجا شروع کنم؟

مردم اسلامی را که از زبان شما روحانیون محترم شیعه گفته شود را قبول ندارند مخصوصا نسل جوان و این مقصرش سیاسی کردن و دولتی کردن حوزه بود.

چه کاری انجام دهیم، که خدا در این دنیا از ما راضی باشد، سکرات مرگ رو به سلامتی عبور کرده و در موقفات عالم برزخ راحت بگذریم؟

افرادی که نمی توانند در روز جمعه برای نماز جمعه شرکت کنند ودر خانه هستند، حتما باید یک ساعت بعد از اذان ظهر نماز ظهر خود را بخوانند یا می توانند تا اذان گفتن مثل روزهای عادی نماز خود را اول وقت  بخوانند؟

بنده دختری مجرد هستم که تاکنون خواستگاران متعددی داشتم و به آنها جواب رد داده ام ولی بخاطر مسائل مادی نبوده است بلکه هیچکدام اهل نماز و تقوا نبودند و همین باعث شد که سن من بالا برود و موفق به ازدواج نشدم. من در یک خانواده ی مذهبی بزرگ شدم و از 8 سالگی نماز خواندم و از 9 سالگی روزه گرفتم. مرحوم پدرم به من قرآن و احکام یاد دادند و از همان ابتدا با نماز و قرآن و دعا انس گرفتم و اینچنین بزرگ شدم و به حلال و حرام اهمیت می دهم و برایم مهم است که فردا همنشینم شخصی، دین دار و اهل نماز و روزه باشد. همیشه از خدا سر نماز طلب همنشین پاک و صالح  و دیندار و اهل زندگی میکنم اما نمیدانم چرا دعاهایم به اجابت نمی رسد. نمیدانم گره و مشکل کارم کجاست، تمام اعمال و دعاهای مستحبی را ‌‌به جا آوردم ولی مستجاب نشد. هر چه سنم زیادم تر می شود نگرانی ام بیشتر میشه نمی دانم چه کار کنم. این موضوع برام دغدغه ذهنی است لطفا مرا راهنمایی کنید.

طراحی و پشتیبانی توسط گروه نرم افزاری رسانه